تماس با ما :
1807837
0914

این مجموعه با در نظر گرفتن استاندارد های روز دنیا بهترین ارقام تجاری را با بالا ترین کیفیت و مرغوبیت تولید میکند.

ما قبل از این که شغل نهالکاری را راه اندازی کنیم یک باغ دار ساده که به روش سنتی فعالیت میکردیم و از این رو به دلیل نا مرغوب و بی کیفیت بودن نهال کاشته شده در باغ خود مواجه میشدیم و به این جهت تصمیم به احداث یک مجموعه کشت نهال با اصالت و استاندارد های جهانی که با نظارت کارشناسان مجرب امور باغبانی بوده تولید کرده و به دست کشاورزان و باغداران عزیزمان برسانیم .

یکی از بزرگترین اهداف ما تولید نهال با اصالت و استاندارد هست. خدارا شاکریم که توانسته ایم در این راستا در چرخه اقتصاد کشورمان گامی موثر برداریم.

فرانهال مفتخر است که ۵۰سال تجربه در این زمینه با تکیه بر علم و دانش متخصصین خود توانسته است سالانه بیش از ۵۰۰/۰۰۰ هزار اصله نهال شناسه دار را که زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی و سازمان موسسه بذر و نهال میباشد را  تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه کند.

سوالات متداول خرید از

فرانهال

نهال خوب چه ویژگی دارد؟
آیا ارسال نهال به سراسر کشور انجام می‌شود؟

بله، در فرانهال، ارسال نهال به سراسر کشور انجام می‌شود. با توجه به محل زندگی و نیاز شما، می‌توانید گل‌های تازه و با کیفیت مورد نظر خود را به هر نقطه‌ای از کشور ارسال کنید.

آیا می‌توانم نهال هایی که می‌خرم را تحویل دیگری بدهم؟

بله، در صورتی که بخواهید نهال های خریداری شده را به شخص دیگری تحویل دهید، می‌توانید در هنگام پرداخت، آدرس و اطلاعات مربوط به شخص دیگر را وارد کنید

آیا می‌توانم محصول خریداری شده را بازگشت دهم؟

بله، در صورتی که با محصول خریداری شده راضی نبودید، می‌توانید در طی ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، آن را باز

گشت و در صورت عدم رضایت، به مدت ۳ روز کاری از تاریخ دریافت، با ارائه دلیل و توضیحات مربوطه، محصول را بازگردانده و هزینه خرید خود را بازگردانی کنید. در صورتی که محصولی که خریداری کرده‌اید، آسیب دیده یا ناقص باشد، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.

 
 

دستاورد های ما

سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من